Home » O společnosti

MVGM ve zkratce

Základní informace

  • Řadíme se mezi 5 nejvýznamnějších společností v oblasti správy nemovitostí a působíme v 10 evropských zemích
  • Jsme největším poskytovatelem služeb v oblasti realit v Nizozemsku
  • Jsme konsolidátorem na trhu s cílem růstu v mezinárodním měřítku
  • Naše ambice: stát se vedoucí společností na evropském trhu v oblasti správy nemovitostí

Společnost byla založena v roce 1993. Pyšníme se rozsáhlými znalostmi místních poměrů i zkušenostmi z mezinárodního prostředí. Klientům nabízíme kompletní ucelenou nabídku služeb z oblasti správy nemovitostí.

Váš poradce pro správu nemovitostí

Jsme významnou autoritou v oblasti nemovitostí, špičkovou společností pro správu nemovitostí v Evropě a největším správcem nemovitostí v Nizozemsku. Naše specializované týmy působí v 10 evropských zemích.

Spojujeme znalosti a dovednosti a nabízíme tak našim klientům komplexní služby, v nichž se propojují mezinárodní zkušenosti s detailní znalostí českého realitního prostředí. Spravujeme kancelářské budovy, sdílené prostory, retailové parky, nákupní centra, residenční komplexy, hotely, logistické a průmyslové parky a mnoho dalšího.

Společně s více než 1 500 zaměstnanci ve 42 pobočkách MVGM pracujeme pro domácí i zahraniční investory, banky a finanční odborníky, bytová družstva, podnikatele, pojišťovny, vlády a vládní instituce.

MVGM v České republice

Jones Lang LaSalle (dále JLL) jsou jedním z hlavních hráčů na poli profesionálních společností specializujících se na nemovitosti a s nimi spojené investice. JLL provozují k datu 30.6.2019 svoji činnost ve 300 kancelářích ve více než 80 zemích v celosvětovém měřítku prostřednictvím 83,500 zaměstnanců.

Pražská pobočka společnosti JLL byla založena v roce 1992 jako jedna z prvních poboček nadnárodních korporací fungujících na trhu s nemovitostmi. Odtud JLL ovlivňovalo nejen český trh, ale celý středoevropský region. V roce 2017 oslavila společnost JLL své 25. výročí fungování v České republice.

Po strategickém uvážení se společnost JLL rozhodla změnit způsob, jakým nabízí služby správy nemovitostí v celé kontinentální Evropě, včetně České republiky a Slovenska: dne 2.7.2019 společnost JLL podepsala smlouvu se specializovaným poskytovatelem služeb v oblasti správy nemovitostí se sídlem v Nizozemsku, společností MVGM, která v závěru roku 2019 převzala služby správy nemovitostí v 10 zemích kontinentální Evropy (Belgie, Česká republika, Německo, Lucembursko, Nizozemsko, Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko a Španělsko).

Společnosti JLL a MVGM nadále spolupracují jako partneři a společně poskytují a dále rozvíjí služby své stávající i budoucí klientely. Toto partnerství zajistí klientům JLL a MVGM ty nejlepší služby v oblasti nemovitostí. Tato změna nevyvolala žádné negativní kvalitativní změny v našem byznysu, partnerství nebo službách, které Vám poskytujeme v České republice. Je zcela zřejmé, že nám tato změna umožnila dodávat našim klientům špičková komplexní řešení a reálné benefity.

MVGM je evropský specialista na správu nemovitostí a největší správce nemovitostí v Nizozemsku s více než 2000 zaměstnanci. Společnost má 70-ti letou historii s rozsáhlými znalostmi místní dynamiky v kombinaci s mezinárodními zkušenostmi. Díky našemu silnému základu v oboru trhu s nemovitostmi jsme připraveni na další růst a rozvoj nových zajímavých příležitostí.

Je naší hlavním úkolem a velkou prioritou pomáhat Vám zvyšovat výkon Vaší investice prostřednictvím úzké a efektivní spolupráce s Vámi a Vašim Asset management týmem.

K dosahování Vašich cílů jsme pro Vás utvořili efektivní tým profesionálů zkušených v oblasti správy nemovitostí, korporátním účetnictví a dalších doplňkových službách.

Máme maximální zájem o to, abyste si zvolili za dodavatele pro správu nemovitostí právě nás a my budeme tvrdě pracovat tak, abychom pro Vás zajistili maximální plnění všech Vašich cílů. Naší strategií je zaměřit se na zlepšování celkového výkonu Vaší nemovitosti prostřednictvím moderního způsobu provozování a těch nejlepších služeb co se kvality, ceny a včasnosti dodávek týká.