Home » O společnosti

MVGM ve zkratce

  • Řadíme se mezi 5 nejvýznamnějších společností v oblasti správy nemovitostí a působíme v 10 evropských zemích.
  • Jsme největším poskytovatelem správy nemovitostí v Nizozemí.
  • Jsme konsolidátorem na trhu s cílem růstu v mezinárodním měřítku
  • Naší ambicí je stát se vedoucí společností v oblasti správy nemovitostí na evropském trhu Společnost MVGM byla založena v roce 1993. Pyšníme se rozsáhlými znalostmi místních trhů a zkušenostmi z mezinárodního prostředí. Klientům nabízíme ucelenou kompletní nabídku služeb správy nemovitostí.

Váš poradce pro správu nemovitostí

Jsme přední společností specializovanou na správu nemovitostí v Evropě a největším správcem nemovitostí v Nizozemí. Máme zastoupení v 10 zemích Evropské unie. Díky našim znalostem a dovednostem nabízíme klientům komplexní služby propojující mezinárodní zkušenosti a detailní znalost českého realitního prostředí. Spravujeme kancelářské budovy, coworkingové prostory, retailové parky, nákupní centra, rezidenční komplexy, hotely, logistické a průmyslové parky a mnoho dalšího. Společně s více než 1 500 zaměstnanci ve 42 pobočkách MVGM pracujeme pro domácí i zahraniční investory, banky a finanční odborníky, bytová družstva, podnikatele, pojišťovny, vlády a veřejné instituce.

MVGM v České republice

Jones Lang LaSalle (dále JLL) je přední světová realitní poradenská společnost a správce realitních investic. Pražská pobočka společnosti JLL byla založena v roce 1992 jako jedna z prvních poboček mezinárodních realitních firem. V roce 2022 oslaví JLL 30 let své existence v České republice.

Po strategickém uvážení se společnost JLL rozhodla změnit způsob, jakým nabízí služby správy nemovitostí v celé kontinentální Evropě, včetně České republiky a Slovenska. V červenci 2019 JLL podepsala smlouvu o spolupráci s MVGM, specializovaným poskytovatelem služeb v oblasti správy nemovitostí sídlícím v Nizozemí, která v závěru roku 2019 převzala správu nemovitostí v 10 zemích evropských zemích (Belgii, České republice, Německu, Lucembursku, Nizozemí, Polsku, Portugalsku, Rumunsku, Slovensku a Španělsku).

Společnosti JLL a MVGM nadále spolupracují jako partneři a společně poskytují a dále rozvíjí služby pro své stávající i budoucí klienty. Toto partnerství zajistí klientům JLL a MVGM ty nejlepší služby v oblasti nemovitostí.

MVGM je evropskou společností specializovanou na správu nemovitostí a největší správce nemovitostí v Nizozemsku s více než 1.500 zaměstnanci. Společnost má sedmdesátiletou historii s rozsáhlými znalostmi místních realitních trhů a mezinárodními zkušenostmi.

Naším hlavním cílem je zhodnocovat vaše realitní investice prostřednictvím efektivní spolupráce s vámi a vaším asset management týmem a za využití moderních způsobů správy nemovitostí a všech komplementárních služeb. Náš odborný tým je vám plně k dispozici.