Home » Služby » Mezinárodní poradenství

Mezinárodní poradenství

Nizozemsko nabízí vynikající příležitosti k investování do nemovitostí. Jak ale zjistit, které investice přinesou nejvyšší výnos v dlouhodobém horizontu?

Náš specializovaný holandský tým správců majetku působící pod názvem MVGM International Advisory má celkem více než 70 let zkušeností s různými typy aktiv a může se chlubit dlouhou řadou úspěchů. Své zkušenosti, dovednosti a rozsáhlé znalosti realitního trhu dlouhodobě uplatňují i při spolupráci s různými mezinárodně činnými subjekty.

Operační, taktické a strategické poradenství

Naši specializovaní a zkušení správci majetku vám rádi poradí ohledně možností na holandském trhu komerčních a rezidenčních nemovitostí.

Provádíme nezávislý výzkum a nabízíme špičkové řízení rizik a efektivní služby v oblastech:

  • řízení portfolia, projektů a exitu;
  • technické a finanční due diligence;
  • analýzy nemovitostí a analýzy/řízení vztahů s pronajímajícími realitními kancelářemi.

Podpora po dobu celého životního cyklu nemovitosti

Nabízíme komplexní, ucelený soubor služeb.

Spojujeme v nich odbornost jednotlivých obchodních složek MVGM. Díky tomu dokážeme vyhovět požadavkům klientů v celém životním cyklu nemovitostí a nabízet služby včetně podpory při pořizování a správy.

Malé i velké projekty: vždy individuálně přizpůsobené

Naše jednotka MVGM International Advisory spravuje v Nizozemsku různé typy nemovitostí. Bez ohledu na to, zda se jedná o projekt malého či velkého rozsahu, vždy vám připravíme balíček služeb přizpůsobený přesně na míru vašim potřebám.

Naše správcovské služby jsou pojaté modulárně. Můžeme se starat o celé vaše portfolio nemovitostí, nebo vykonávat pouze určité činnosti. Samozřejmě vám rádi v těchto otázkách poradíme.

Dlouhodobá spolupráce

Znalosti, zkušenosti a flexibilita jsou nezbytnými předpoklady úspěchu na dynamickém a stále více konkurenčním trhu. Usilujeme proto o dlouhodobou spolupráci, podporujeme vás v inovacích a udržujeme vaše portfolio aktuální.

Přejete si další informace nebo si sjednat schůzku?

Neváhejte nás kontaktovat! Rádi vám pomůžeme.